Novostavba v Tvrdošíne

237000 €
Tvrdošín, Slovensko
Predaj ID: 2018_85

Rodinné domy

Predaj
237000 €

600 m2

Vybavenie
  • miestnosti
  • kúpelne
  • 600 m2
  • 237000 €
  • Tvrdošín
Vybavenie
  • Balkón, lodžia
  • Energetický certifikát
  • Internet
  • Pivnica
  • Upratovanie
Popis

Ponúkame na predaj priestrannú novostavbu, v lukratívnej časti Tvrdošína, Staré Medvedzie. Dom je momentálne vo výstavbe, tesne pred dokončením. Pozemok, na ktorom sa dom nachádza, má výmeru 600 m2. Terén je svahovitý, no dômyselne upravený tak, že ponúka budúcemu majiteľovi okrem prekrásneho výhľadu na okolie aj rôzne možnosti využitia – terasa, malá záhradka, malé hriadky…

Dvojpodlažný dom, o výmere 130 m2, je murovaný z tehál, má sedlovú strechu s plechovou krytinou. Okná v celom dome sú plastové, podlahy budú prevažne dlažba, v kombinácii s plávajúcou podlahou.

Dispozičné riešenie horného podlažia zahŕňa vstupnú chodbu so schodiskom, kuchyňu prepojenú s obývačkou, kde bude predpríprava na krb, veľké francúzske okná, zaručujúce nádherný rozhľad po okolí a výstup na terasu; ďalej špajza alebo skladík, spálňa so šatníkom, rozdeleným na mužskú a ženskú časť, samostatné WC a kúpeľňa s vaňou a sprchovým kútom. Súčasťou horného podlažia je aj priestranná garáž na dve autá, tiež s otvorom na zosyp peliet do kotolne. Garáž má vnútorný vchod, aj vonkajšiu elektrickú bránu.

Dolné podlažie je možné využiť aj ako samostatnú bytovú jednotku. V jednej miestnosti je kompletná príprava na kuchyňu; okrem toho sú tam dve komory, ďalšie dve izby, kúpeľňa, WC a kotolňa. Pôvodný zámer bol spraviť z jednej miestnosti domáce fitnes centrum, so saunou a bazénom. Iná možnosť jej využitia je šatník a pracovňa, príp. ďalšie detská izba.

Vykurovanie domu bude zabezpečovať kotol na pelety a solárne panely komfortným podlahovým kúrením v celom dome. Krásny výhľad si majitelia domu budú môcť vychutnávať aj z veľkorysej terasy vedľa domu, až 50 m2. Terasu s takouto rozlohou majú obidve podlažia.

Dom svojím dispozičným riešením spĺňa účel rodinného bývania jednej alebo viac generácií, prípadne bývania spojeného s podnikaním.

Plánovaný termín dokončenia domu je december 2018, prípadne podľa požiadavky budúceho majiteľa. V cene domu je štandard holodom – zvonku kompletne upravený, tiež aj okolie domu, zvnútra podlahy, okná, kúpeľne, WC. Výhodou tejto investície je možnosť voľby materiálov, prípadne doplnkového zariadenia podľa vlastného výberu.

Podrobnejšie informácie poskytneme na osobnej obhliadke domu.