Nadštandardný rodinný dom v Or. Polhore – NOVÁ CENA

175000 €
Oravská Polhora, Slovensko
Predaj ID: 2017_122

Rodinné domy

Predaj
175000 €

701 m2

Vybavenie
  • kúpelňa
  • 1 garage
  • 701 m2
  • 175000 €
  • Námestovo
Vybavenie
  • Balkón, lodžia
  • Energetický certifikát
  • Internet
  • Pivnica
  • Upratovanie
Popis

Ponúkame na predaj luxusný rodinný dom v najväčšej obci na Orave, v Oravskej Polhore. Dvojpodlažný dom je postavený na pozemku o výmere 701 m2, na kopci s krásnym výhľadom na okolitú prírodu. Je dômyselne riešený, s využitím moderných prvkov, čo budúcemu majiteľovi zaručuje komfortné bývanie vo vyššom štandarde. Je zabezpečený alarmom, aj kamerovým systémom.
Na prvom NP sa nachádza štýlová kuchyňa so špajzou, s novou kuchynskou linkou so vstavanými spotrebičmi. Kuchyňa je prepojená s obývačkou s pekným murovaným krbom, na dotvorenie príjemnej rodinnej atmosféry počas chladných večerov. Ďalej sa na prízemí nachádza samostatné WC a práčovňa s vaňou, odkiaľ je prechod aj do kotolne a do garáže. Kúrenie domu zabezpečuje plnoautomatický kotol na peletky prostredníctvom radiátorov a podlahového kúrenia s ovládaním aj  cez mobil. Luxusný ráz tomuto domu dodáva relaxačná miestnosť s wellness – so saunou a vírivkou. Do garáže je možné vojsť aj z chodby, je v nej veľmi praktické podlahové kúrenie a tiež malý pracovný kútik.
Peknými drevenými schodmi vyjdeme na 2. NP, kde sa nachádza spálňa, obývačka s východom na terasu a kúpeľňa s vaňou, sprchovým kútom a WC. Okrem nich je tam detská a hosťovská izba a šatník so vstavanými skriňami. V obývačke je moderná kožená sedacia súprava a drevená podlaha, ktorá je použitá aj ako obklad na jednej stene. Obývačka je aj s terasou orientovaná na teplú juhovýchodnú stranu, takže väčšinu dňa ju zohrievajú slnečné lúče. Detská izba je veľkou skriňou rozdelená na dve časti, pre lepšie súkromie dvoch detí.
K domu patrí aj dreváreň za domom a drevený altánok s krbom a grilom, vedľa ktorého je vydláždený priestor na letný bazén. Komfort bývania dopĺňajú elektricky ovládaná vonkajšia brána aj garážové dvere. Priestor pred garážou majitelia využívali ako letnú kuchyňu, bez obmedzenia východu auta z garáže. Je tu prívod teplej vody, s ktorou sa dá pohodlne napustiť aj spomínaný bazén. Odtiaľto vedú kovové schody aj na hornú terasu.
V celom dome sú plávajúce podlahy a keramická dlažba. Dvere aj obložky sú z masívu, okná plastové. Strecha je plechovo-hliníková, s dvomi komínmi. Moderný ráz domu dopĺňajú solárne svetielka, rozmiestnené v zámkovej dlažbe okolo domu. Dom je zateplený zvnútra múru polystyrénom. Predáva sa s kompletným zariadením.
Obec okrem potrebnej občianskej vybavenosti (škola a škôlka sú len pár metrov od domu) poskytne majiteľom zaujímavé možnosti kultúrneho vyžitia nielen v lete, ale aj v zimnej sezóne – je obklopená pohorím Oravské Beskydy, najväčším pohorím Beskýd Babia Hora, nájdete tam lyžiarske stredisko, a nemenej známe Kúpele Slaná voda.