Investičná príležitosť v Oščadnici

Dohodou
Oščadnica, Slovensko
Predaj ID: 2020_256

Podnikateľské objekty

Predaj
Dohodou

294 m2

Vybavenie
  • 294 m2
  • Dohodou
Vybavenie
  • Balkón, lodžia
  • Energetický certifikát
  • Internet
  • Pivnica
  • Upratovanie
Popis

Realitná kancelária Dalmia Vám výhradne ponúka na predaj štyri apartmánové domy s veľkým investičným potenciálom v tichej časti obce Oščadnica. Investičné nehnuteľnosti sú vzdialené len 6 minút jazdy autom od lyžiarskeho strediska Snowparadise Veľká Rača a len 8 minút jazdy autom od športového a wellnessového centra MM Aréna.

Domy ponúkajú podlahovú plochu o výmere 189,5 m2. Plocha záhrad, prislúchajúcich ku každému domu je od 294 m2 do 465 m2.

Každý apartmánový dom pozostáva z prízemia a z poschodia.

Na prízemí sa nachádza: vstupná chodba, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou, kancelária, obývacia miestnosť spojená s kuchyňou, výstup na terasu so záhradou z kuchyne a z garáže.

Na poschodí rodinného domu sa nachádza: spálňa, detská izba, hosťovská izba, vstup na terasu, kúpeľňa s prípravou na vaňu, samostatné wc. Stavby sú skonštruované z veľmi kvalitných materiálov, ktoré tvoria: nerezové zábradlia, hliníkové vonkajšie parapety, okná a dvere sú z profilov Salamander, obsahujú 6 komorové 3 sklo od firmy Ri-okna, terasy na poschodí sú položené doskami PROFI „Protective layer“, strecha je z vysoko odolného sypaného plechu Metrolite so zárukou 50 rokov, v garáži sa nachádza epoxidová podlaha, elektricky otváraná brána garáže značky Trido, alarm Jablotron, kondenzačný plynový kotol Buderus, podlahové vykurovanie Schutz, strešná izolácia domov zo 40 cm vaty a protipožiarneho sadrokartónu, zateplenie domu vata + polystyrén o hrúbke 15 cm, dvojvrstvové sadrové omietky a mnoho iného.

V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať, zodpovieme na všetky Vaše otázky, dohodneme si termín obhliadky a radi Vás ponúkanými nehnuteľnosťami prevedieme.