Dokončená, zariadená novostavba pri Dolnom Kubíne

Dohodou
Predaj ID: 2021_283

Rodinné domy

Predaj
Dohodou

400 m2

Vybavenie
  • 400 m2
  • Dohodou
  • Dolný Kubín
Vybavenie
  • Balkón, lodžia
  • Energetický certifikát
  • Internet
  • Pivnica
  • Upratovanie
Popis

Ponúkame na predaj kompletne zariadený dvojdom v tichej lokalite Dolný Kubín – Kňažia.
Celý interiér je ladený do príjemných, teplých a upokojujúcich farieb v odtieňoch mandľovej, cappuccina a zlatého dubu. Pohodlie Vám zabezpečí podlahové kúrenie na oboch podlažiach. Vykurovanie podlahy a vody zabezpečuje nemecký kotol Viessmann…
Dom sa predáva kompletne zariadený – nedovoľuje už klientské zmeny
Obývací priestor spojený s veľkou kuchyňou je navrhnutý ako harmonický celok – krásny priestor pre život s rodinou a priateľmi. Pohodlná a priestranná sedačka a náladové osvetlenie stropu Vám zaručí dokonalý relax.

Priestranná a ergonomická kuchyňa poteší každú gazdinku. Dostatok úložného priestoru, vstavané spotrebiče Whirpool s funkciami 6 zmysel, inteligentné LED osvetlenie… Varná doska na ostrove Vám zabezpečí neustále spojenie so svojimi blízkymi v jedálni alebo obývačke a zároveň Vám umožní počas varenia sledovať Váš obľúbený televízny program.

Výkonný krb je obložený holandskou tehlou. Priestor pod schodmi je v tomto prípade využitý ako špajza.

Na spodnom podlaží sa tiež nachádza priestranná chodba,samostatné WC s umývadlom, práčovňa s prehľadným zásobníkom na špinavé prádlo s dostatkom úložného priestoru.
Na horné podlažie sa presunieme po schodoch s inteligentným LED osvetlením, ktoré sa postupne rozsvecuje. Toto riešenie je veľmi efektné a zároveň aj komfortné. Najviac ho oceníte v noci, keď sa Vám automaticky rozsvieti pod nohami…

Na hornom podlaží sa nachádza priestranná kúpelňa s voľne stojacou vaňu, sprchovacím kútom a toaletou. Horná kúpeľňa sa nachádza priamo nad práčovňou na spodnom podlaží. Toto umiestnenie nad sebou má svoj skrytý a nečakaný význam. Špinavé prádlo môžete potrubím zhodiť rovno do práčovne. Prádlo spadne cez 3 potrubia do 3 rôznych boxov na čierne, biele a farebné prádlo…Dômyselných riešení je v tomto dome nespočetné množstvo.

Priestranná spálňa s francúzskymi oknami, jemným kobercom a čalúnenou posteľou bude Vašou oázou oddychu a pokoja. Zvyšné dve izby si môžete zariadiť podľa seba – buď ako dve samostatné detské izby, alebo veľkú detskú izbu a pracovňu, alebo detskú izbu a hosťovskú izbu… Finálne rozhodnutie je na Vás – v cene sú vstavané skrine v každej miestnosti.
Ku každému domu prislúchajú 2 vonkajšie parkovacie miesta na spevnenej ploche a 1 kryté parkovacie miesto.
Celková rozloha pozemku pre dom 411 m2.